whatsapp canlı destek
Hakkımızda

1996 yılında İstanbul’da kurulan Ayışığı Tekstil, Kurulduğu yıldan itibaren sürekli gelişerek, özel tasarım anlayışı ve yüksek teknoloji gerektiren iç giyim üretiminde, bugün sektöründe lider firmalar arasına girmeyi başarmıştır. Üretim hacmi her yıl katlanarak artan firmamızın,Türkiye’de her bölgeye dağıtım yapabilmek, tüketici ihtiyaçlarını hızlı ve uygun maliyetler ile karşılayabilmek için Manisa ve Bursa’da da fabrikalar açarak, aylık üretim kapasitesini 300.000’e ulaştırmıştır.

Ayışığı Tekstil, Türkiye’de sınırları aşarak yurtdışında bir çok ülkeye ihraç ettiği ürünler ile içgiyim üretiminde dünya standartlarını yakalamıştır. Üretiminin %60’ını Avrupa ve Amerika gibi ülkelere pazarlayarak kaliteli ve özgün tasarımlar yaratmaktaki başarısını tekrar tekrar kanıtlamaktadır. İhracat’dan edindiği deneyim ve tecrübeyi Moonlight ve Wogi markaları ile iç pazara taşıyarak, çok kısa bir sürede Türkiye’de önde gelen markalar arasına girmiş ve önemli bir satış hacmine ulaşmıştır.

Yıllardır değişime ve yaratıcılığa duyduğu inançla heyecanını hiç kaybetmeyen, sürekli hedeflerini daha yukarıya taşıyan firmamızın tesislerinde, patenti bize ait en son üretim teknolojileri kullanılmaktadır. Araştırma ve geliştirmeye verdiği önemle arge yatırımı yaparak sektordeki rekabet çıtasını sürekli yukarıya taşımıştır. Müşterilerinin sağlığına verdiği değeri ürünlerinde kansorejen madde içermediğini gösteren Azo Testi ile belgelenmiştir.

Yüzlerce model, yüzlerce desenle iç giyim pazarında lider marka olma hedefini her yıl biraz daha büyüyerek gerçekleştiren Ayışığı Tekstil, ürünleri ile farklı zevklere sahip milyonlarca kadını giydirmekten mutluluk duyuyor.

Değişim içinizde başlar Seksi, rahat, spor veya iddialı olmak. Tercih sizin. Ne hissediyorsanız, onu yaşayın. Ve unutmayın...